Het rijbewijs wordt behaald na een scholing en de examens. . Het is ook mogelijk om een rijbewijs te verkrijgen na omwisseling van uw buitenlandsrijbewijs .
Het voorlopig rijbewijs wordt behaald tijdens de scholing, nadat u voor het theoretisch examen geslaagd bent. Met het voorlopige rijbewijs mag u op de openbare weg rijden ter voorbereiding op uw praktijkexamen. Afhankelijk van het model van het voorlopig rijbewijs wordt de scholing met ( M3, M12 ou M36 ) of zonder begeleider ( M18 ) uitgevoerd..
Let op: voorlopige rijbewijzen die niet binnen de 3 maanden afgehaald zijn, worden vernietigd. In dat geval moet je een nieuwe betalende aanvraag doen.
Let op: rijbewijzen die niet binnen de 3 maanden afgehaald zijn, worden vernietigd. In dat geval moet je een nieuwe betalende aanvraag doen.
Let op: rijbewijzen die niet binnen de 3 maanden afgehaald zijn, worden vernietigd. In dat geval moet je een nieuwe betalende aanvraag doen.
Laatste verandering: 2026-07-31 13:20:05
Gemeente Elsene • Copyright 2022 • Wettelijke vermeldingen • Transparentie